Doprava a platba

Zboží zasíláme následujícími dopravci :

Česká pošta - doporučená zásilka, balík do ruky

 

Pokud si v eshopu při objednávce vyberete pobočku Zásilkovny, kterou máte nejblíže a kde si zboží osobně vyzvednete, tak :

- jakmile předáme zboží k přepravě, bude Vám zaslán email s trasovacím číslem. Cestu Vaší zásilky tak můžete sledovat online.

- po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám bude zaslána SMS a email s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

- pokud nemáte v týdnu čas, nevadí: jenom pošlete Zásilkovně odpovědní SMS a Zásilkovna vám lhůtu zdarma prodlouží až na 21 dní. (Tato služba může být před Vánoci dočasně pozastavena)

Ceník poštovného a balného od 1. 11. 2023

Dopravce

Dobírka

Platba předem

Osobní odběr

Česká pošta

150 Kč

90 Kč

-

 Zásilkovna CZ

99 Kč

85 Kč

-

 Zásielkovňa SVK

135 Kč

-

-

 

V případě osobního odběru objednaného zboží v sídle firmy a platby v hotovosti je

"podle zákona o evidenci tržeb prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online ; v případě výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Platbu předem na účet provádějte až po obdržení potvrzujícího e-mailu na Vaší adresu (nejedná se o automaticky generovanou rekapitulaci Vaší objednávky), kde Vám bude zasláno č.účtu a variabilní symbol pro provedení platby

Všechny uváděné ceny jsou konečné.

Tyto ceny poštovného se vztahují pouze na odběrná místa v České republice (Česká pošta nebo Zásilkovna.cz) a Slovenské republice (Zásielkovňa.sk).

Pokud se jedná o poštovné do jiných zemí, je nutné nás kontaktovat a dohodnout se o konkrétním způsobu odběru požadovaného zboží s našimi pracovníky, kteří také upřesní výši poštovního poplatku.